החזר מס להורים עם ילדים

החזר מס להורים עם ילדים

יותר ויותר אנשים מגלים באמצע חייהם כי הם בעלי זכאות להחזרי מס מכל מיני סיבות ועיתים מפספסים את ההזדמנות רגע לאחר מכן. רוצים שזה לא יקרה לכם? רוצים לממש את כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק?

תתפלאו, אבל אם אתם הורים לילדים ואתם נשואים, גרושים או אפילו לא חיים יחד אין זה אומר שנקודות הזיכוי בהן מזכים אתכם הילדים לא יעניקו לכם ביום מן הימים החזר מס שיפתיע אפילו אתכם.

אז איך מממשים החזר מס להורים עם ילדים? במאמר שלפניכם נדבר על החזרי מס להורים עם ילדים וכן נלמד אתכם איך להגיש את הבקשה ולקבל לא מעט כספים בגין שש השנים האחרונות.

זנחתם את הבדיקה והאמנתם פחות שמגיע לכם החזר? תוך כדי כתיבת מאמר זה וקריאתו תופתעו לדעת שמגיע לכם החזר שחשוב לנצל ויפה שעה אחת קודם.

החזר מס להורים עם ילדים למי מגיע?

אולי תופתעו לגלות אבל כבר מלידת הילד הראשון תהיו זכאים לאחת וחצי נקודות זיכוי שתוכל לזכות אתכם בהחזר מס. כאמור, נקודת הזיכוי שוויה 216 ₪ בחודש שזה בקירוב ל2600 שח בשנה! לא חבל לפספס את ההזדמנות הזאת?

מהשנה השנייה תהיו זכאים לעוד חצי נקודה שהם שתי נקודות ואילו בגיל חמש תרד הזכות לנקודה אחת בלבד אבל זה בהחלט כסף שחשוב שלא לפספס אותו ויינתן לכם עד שהילד או הילדה יגיעו לגיל שבע עשרה. בגיל שמונה עשרה תרד הנקודה לחצי ושוב, גם זה בהחלט כסף שיכול להצטבר לטווח הארוך ולהוות לכם סכום מכובד למדי שאסור לוותר עליו.

איך מגישים בקשה להחזר מס בגין היותכם הורים?

הגשת בקשה לצרכי החזר מס להורים לילדים לא תתבצע בדרך מקוונת, כאן יידרש מכם להגיע עם המסמכים הנדרשים, להזין את הפרטים הנכונים לרבות חשבון עבור ושב שלשם יופקד ההחזר וכן להציג את המסמכים מול פקיד השומה שיערוך את הבדיקה ויעדכן אתכם באשר להחזר המגיע לכם.

מרגישים שאין לכם מושג או ידע כיצד לעשות את זה נכון? אולי כדאי לכם כבר כאן לפנות אל גורמים מוסמכים ויועצי מס מוסמכים שיגישו את הבקשה שתפתיע אפילו אתכם לטובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן