החזרי מס עבור חינוך מיוחד

החזרי מס עבור חינוך מיוחד

לקויות למידה, אוטיזם, תקופת היריון קשה, בעיות רגשיות, אלו הן רק חלק ממקבץ ההגדרות המצויות תחת מטריית החינוך המיוחד או נכון יותר נדרשים לחינוך מיוחד. הצרכים הללו שאנו מדברים אתכם עליהם הם צרכים שלעיתים מצריכים מאותו הורה לחיות חיים אחרים לגמרי ממה שתכנן ולעיתים להוציא הוצאות שלא היה ער אליהן והתוצאה? גרעון כלכלי, קושי ולעיתים אפילו עליית היחסים על שרטון.

נשמע לכם מוכר? החדשות הטובות בכל הסיפור הזה הוא שאם אתם ילדים לילד עם לקות למידה או כל לקות אחרת אתם זכאים לבדוק החזרי מס עבור חינוך מיוחד. אז איך בודקים החזר מס עבור חינוך מיוחד? הנה מה שאתם צריכים לדעת כדי ליישם תנאים שמגיעים לכם על פי חוק.

החזר מס לחינוך מיוחד

בעידן כל כך מתקדם ומשתנה בו המודעות על אודות נושא הלקות הולכת וגדלה, עולות גם ההקלות שאפשר לקבל בשל השגת החזר מס לחינוך מיוחד. לצד לא מעט מקרים חמורים ודרישה לתשומת לב מלאה מצד ההורה לילד לעיתים הוא צריך את ההקלות כדי להתקיים בכבוד וכאן חשוב שהוא יבין ויידע מה ההטבות שעומדות לרשותו וביניהן גם החזרי מס עבור חינוך מיוחד ששווה לבדוק באמצעות יועצים מוסמכים.

כיצד מגישים בקשה לצרכי החזר מס בשל לקות למידה?

מתכננים להגיש בקשה להחזרי מס בגין לקות למידה עבור ילדיכם? במעמד הגשת הבקשה להחזרי המס ובבואכם אל פקיד השומה חשוב להביא את כל האישורים הרפואיים, אבחון של הילד שקבע כי אכן מדובר בחינוך מיוחד וכמובן מילוי הבקשה על הצד הטוב ביותר בלי לפסוח על שום פרט ופרט לרבות פרטי חשבון הבנק שאליהם יועבר ההחזר.

למסמכים יש לצרף טופס 127 שהוא למעשה מטעם המחלקה הוירולוגית ועליו חתום רופא מטעם גוף זה. המסמך הזה הוא זה שיאשר את החלטות ועדת ההשמה. כמו כן, ייטב יותר אם תצטרפו גם מסמך שמעיד כי הילד או הילדים בעלי הלקות לומדים בכיתה מיוחדת ויש אסמכתא על כך.

את כל המסמכים יש להגיש מסודר ואם קיים קושי ולו הקטן ביותר חשוב מאוד לפנות אל ייעוץ מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם הבירוקרטיה ועם כל דרישות הטפסים הנכונים אל מול הגוף הממונה מטעם מס הכנסה כאמור, פקיד השומה וההחזר עוד רגע בדרך אליכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן