החזרי מס סיום לימודים

החזרי מס – סיום לימודים

בשעה טובה סיימתם את הלימודים שבהם השקעתם לא מעט? בעידן הזה המוני אנשים יוצאים וממשים חלום ישן ומשדרגים את השכר שלהם ואת חייהם באמצעות לימודי תואר שיכולים להקנות להם את משרת החלומות ואת איכות החיים הגבוהה ביותר.

בין שאתם בעיצומו של תואר ראשון, שני או אפילו דוקטורט תופתעו לגלות כי לצד זאת מגיע לכם לא מעט הטבות וביניהן גם החזרי מס בגין סיום לימודים. רוצים לדעת איך אפשר לממש החזר מס סיום לימודים? אולי כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

החזרי מס סיום לימודים – איך מקבלים את מה שמגיע?

כפי שהבנתם, סיום הלימודים יכול להקנות לכם לא מעט זכויות ואפשריות ובין זה לזה אפשר לדבר גם על החזרי מס – סיום לימודים. איך באמת מקבלים החזר מס סיום לימודים והאם יש דבר כזה? מסתבר שכן ואסור לוותר על כך בשום פנים ואופן היות שאילו יכולים להיות סכומים שלבטח לא ציפיתם להם ויש טוב יותר מלקבל החזרי מס בדיוק שסיימתם להשקיע בלימודים?

אז למי מגיע ההחזר הזה? חשוב להבין שאם אתם עובדים במשרה רגילה ואת לימודיכם סיימתם בשנת 2004 סביר להניח שאולי לא תהיו זכאים להחזרים. מאידך גיסא, אם כן הייתם שכירים וסיימתם את הלימודים בין השנים 2005 לאלפיים ושש ייתכן מאוד שתוכלו לממש הטבות מס המגיעות לכם על פי חוק.

בגדול? אם יש לכם תואר ראשון תקבלו חצי נקודת זיכוי למשך שלוש שנים והסכום שתקבלו בסוף הבדיקה הוא יפתיע אפילו אתכם.

עם זאת כשמדברים על נקודות זיכוי בגין אנשים שעושים תואר שני אזי חצי נקודה תתקבל למשך שנתיים אבל גם זו סיבה טובה לבדוק את מה שמגיע לכם ואסור לפספס.

סיימתם ללמוד בשנת 2007? את ההטבות תוכלו לממש שנה אחת לאחר סוף שנת הלימודים ובסיכומו של דבר, אם הנכם בוגרי תואר ראשון תקבלו את הנקודות לשלוש שנים ואילו אם אתם בוגרי תואר שני תוכלו לממש חצי נקודת זיכוי למשך שנתיים שלמדתם.

מי עוזר לקבל החזרי מס לאחר לימודים?

בסיכומו של דבר סיימתם לימודים של תואר ראשון, שני או שלישי? אתם בהחלט זכאים להחזרי מס שאסור לכם לוותר עליהם וזאת מכוח נקודות הזיכוי שעמדו וחיכו לזמנן להיפרע. בגדול, כל הגשת החזרים היא לגופה ולכן חשוב מאוד לעשות זאת באמצעות יועץ מוסמך שמבין עניין ויוודא ששום מסמך לא ישכח ויעבור לידיו של פקיד השומה כך שהסכום המדויק להחזר יגיע ישירות אליכם לחשבון הבנק.

עדיין מהססים? אין לכם מושג איך עושים את זה נכון ובטוח? כל מה שאתם צריכים זה יועצי מס מוסמכים שיכולים לדאוג להחזרים המגיעים לכם בין שלמדתם בארץ ובין שלמדתם בכל מדינה זרה אחרת. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן