החזרי מס מילואים

החזרי מס – מילואים

אם בעבר היו רק גברים דורשים החזר מס במילואים הרי שהיום גם נשים ולא מעט ממלאות את החובה שלהן ועושות שירות מילואים כמו כל חייל מן המניין. בממוצע עושים הם הגברים והן הנשים כ 23 ימי מילואים בשנה.

תוהים מה הקשר בין זה לבין החזרי מס במילואים ואיך אפשר ליישם את הזכויות המגיעות לכם? משרתי ומשרתות מילואים שילמו לא מעט מיסים בגין התמורה שקיבלו בגין שירות המילואים דבר שלא נחשב מוצדק בעליל ומשם גם הגיע נושא בדיקת החזרי המס אחרי הכל, מדובר באנשים שתורמים למדינה וכדי שלא ירגישו שמישהו פגע בזכויות שלהם אין כמו לבדוק עבורם את הזכאות להחזר.

החזר מס הכנסה עבור מילואים

כאמור, הדרך הטובה ביותר לתת למשרתי המילואים להרגיש שזכאותם אינה נפגעת ותרומתם למדינה מתקבלת באהדה זה לבדוק החזרי מס – מילואים עבורם וכך גם נוצר תגמול חיילי המילואים על ידי המדינה.

בצעדיה אלו, חשבה המדינה כי התגמול הטוב ביותר עבור חיילי וחיילות המילואים כדי שלא ירגישו כי זכויותיהם יפגעו זה החזר מס בגין תקופה זו.

אלו אוכלוסיות זכאיות לתגמול המילואים?

החזרי מס – מילואים הוא תגמול שיתקבל אצל מי ששירת על תקן יום אחד או חצי יום. כמו כן, היה או היו המשרתים באימון בהתאם לשעת חירום או קיבלו צו שמונה וכן השתתפות במסגרת קדם צבאית תיחשב כפרמטר לקבלת החזר.

כדי להבין מהו שירות על תקן יומי ומהו תקן חצי יומי נרחיב ונאמר כי חצי יומי משמע שירות שיתחיל אחרי השעה ארבע אחר הצהריים ושלא יימשך מעבר לשש שעות לאותו יום. כמו כן התנאים הנוספים יהיו קשורים בהתייצבות בהתאם לפקודות צה"ל.

במסגרת זו חשוב לציין כי אוכלוסיות שאינן זכאיות להחזר מס הם שוטרים, סוהרים. לצורך העניין אנשי משמר הכנסת יהיו גם הם זכאים להחזרים כאשר את התשלומים ואת כל ההסדרים הכספיים יבצעו דרך משרד האוצר.

בסיכום דבר לכל עובד בין שהוא שכיר או עצמאי שמשרת בשירות מלאים שווה ואפילו כדאי לבחון את ההחזר שמגיע לו מכוח החוק.

צריכים עזרה? הנה ההזדמנות שלכם לעשות את זה בצורה יעילה ובדיוק על פי מה שמגיע לכם מכוח החוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן