החזרי מס בעקבות שהייה בחו"ל

החזרי מס בעקבות שהייה בחו"ל

יש אנשים שחלק משגרת חייהם זה לצאת לחו"ל במסגרת הנאות או עבודה ולכן אם גם אתם משתייכים לקבוצה הזאת כדי שתתחילו לשמור מעכשיו כל דבר שבגינו ייתכן שתזוכו בעתיד. לא מבינים במה מדובר? לא תאמינו אבל החזרי מס בגין שהייה בחו"ל יכולים להניב לכם לא מעט ובדיוק על כך נשמח לפרט כדי שתוכלו גם אתם ליהנות בפרט כשאתם נמצאים קבוע על קו ישראל חו"ל לעיתים קרובות.

החזרי מס בעקבות שהייה בחול

כדי לממש החזר מס בעקבות שהייה בחו"ל יש למלא טופסי 1301 ודוח שנתי שבו יהיו כל הפרטים באשר לשהייה/ נסיעה למדינה אחרת. כמו כן, לכל זה יש לצרף חשבוניות שיפרטו הוצאות שהיו ואם יש אפשרות ניתן ואפילו מומלץ להגיש מסמכים שש שנים לאחור.

במעמד הבקשה יש להגיש את כל המסמכים הנדרשים לרבות צילום המאמת את פרטי החשבון כך שאליו יגיעו ההחזרים שמגיעים לכם על פי חוק. לצד זאת חשוב לומר כי בתשלום זה תהיה ריבית של עד ארבעה אחוזים והיא תחול על מס הכנסה.

כמו כן בגין מעבר לצמיתות או נסיעה ארוכה למדינה זרה שהיא מעל לעשרה חודשים יתאפשר לכם לממש החזר גם בגין לימודים עבור ילדים ובגין ילדים שהם מתחת לגיל 18 יתקבל זיכוי כל חודש בחודשו שיגיע עד שבע מאות דולר בגין כל ילד.

בקשה להחזר מס בהמשך לנסיעה לחול לבד או עם גורמי מקצוע?

את החזרי המס בגין ההמצאות בחו"ל עלולה להיות מורכבת ולצדה לא מעט מסמכים שחשוב להגיש בצורה נכונה כך שאם אין לכם ידע או ניסיון בכך אולי כדאי להשאיר את המשימה הזאת ליודעי דבר – כאמור יועצי מס מוסמכים.

כחלק ממשימתם כדי להשיג לכם את ההחזר הגבוה ביותר יעבירו היועצים את כל המסמכים הנדרשים ובו זמנית יוודאו כי כל הנתונים ימולאו נכון כך שתהיו סמוכים ובטוחים שכל מה שיתקבל לידיכם נכון ומגיע על פי חוק.

שהיתם בחו"ל כחלק מטיול שלא במסגרת לימודים או עבודה? במקרה הנ"ל לא תוכלו לממש החזרי מס בגין שהייה זו. עם זאת, אם יש לכם טיעונים נוספים שייתכן שכן יזכו אתכם בהחזרים אולי כדאי לכם בכל זאת להיוועץ עם יועצים מוסמכים שיספקו לכם תשובה ברורה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן