החזרי מס בעקבות קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי

החזרי מס בעקבות קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי

אף אדם לא באמת מחפש לחיות את חייו במוגבלות פיזית או תלות כזו או אחרת אבל לעיתים החיים חזקים יותר מהכול וזה בלתי נמנע לדרוש קצבה גם מגופים כמו ביטוח לאומי. כאמור, מצב שכזה יכול לקרות ללא מעט אנשים אבל הדבר החשוב ביותר הוא לדרוש את הזכויות בין אם זו קצבת זקנה או חלילה נכות ולא לפספס את ההקלות וההטבות וביניהן החזרי מס בעקבות קבלת קצבה חודשית.

אז מתי אפשר לקבל החזר מס בעקבות קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי? הנה כמה דברים שחשוב שתדעו כך שתצליחו לממש את מה שמגיע לכם על פי חוק.

החזר מס בגין קבלת קצבה חודשית ביטוח לאומי איך מקבלים?

כולנו או לפחות חלקינו מכירים את הוועדות של ביטוח לאומי, קשה להתמודד איתן מאידך גיסא אי אפשר שלא לעבור דרכן כדי לקבל את המגיע מטעם הזכויות המגיעות לכם.

בשלב הזה נענו לבקשתכם, קיבלתם את מה שמגיע לכם אבל מתוך זה אתם מגלים שתשלום המס הנגזר מזה גבוה מהרגיל וכאן בדיוק כאן נכנס עניין החזר מס בגין קבלת קצבה חודשית ביטוח לאומי ומביא גם לכם את הבשורה הטובה.

כאמור, יש לא מעט קצבאות שניתנות מטעם ביטוח לאומי ובזכותן אפשר לממש החזרי מס בסכומים בלתי מבוטלים- סכומים שאסור לוותר עליהם והם למעשה כסף שלכם שהצטבר ברשויות המס.

אתם אולי תקראו לזה חסכון אבל אנחנו נקרא לזה החזר שמגיע לכם מכוח החוק וחשוב שתדעו לקחת אותו כדי שלא יישאר בקופת המדינה.

אילו קצבאות יכולות לזכות בהחזר מס?

כאמור, יש כל מיני סוגי קצבאות והן בהחלט יכולות לזכות את האדם שלעיתים משלם מס בלי לדעת כי הוא פטור ממנו. לכל קצבה חוקים משל עצמה אך המשותף לכולן זה הפטור שיכול לזכות בהחזרים ולא מעט!

כמו כן במעמד זה חשוב לדבר גם על קצבת זקנה שגם היא פטורה ממס ואם שולם בעבורה מס זו בהחלט סיבה טובה להגיש בקשה להחזרי מס.

 בסיכומו של דבר, אם קראתם את המאמר הזה ומניתם לפחות גורם אחד המקיים אפשרות סבירה כי מגיע לכם החזר חשוב לבדוק ולא לשלול את ההחזר שיכול להפתיע אפילו אתכם. צריכים עזרה? פנו עוד היום אל יועצי מס מיומנים שיבצעו את כל הבדיקות הנדרשות, יעבירו את המסמכים הנדרשים ובסופו של דבר יעדכנו אתכם באשר להחזר שמגיע לכם מכוחו של החוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן