החזרי מס בגין הפסדים בהכנסות

החזרי מס בגין הפסדים בהכנסות

ידע זה כוח, זה לא חדש ובפרט שמדברים על היכולת שלכם לקבל מה שמגיע לכם מכוח החוק. האם אתם בעלי חברה ויש בידכם נקודות זיכוי שיכולות לזכות אתכם ולהיטיב אתכם בעניין המיסוי? בישראל קיים הליך שבו אזרחים יכולים לנסות לפחות להגיש בקשה להחזרי מס וברוב הפעמים גם לקבל אותו.

האם אתם בעלי חברה ולא ממש מצליחים להשתכר או להרוויח כפי שציפיתם? האם אתם מוציאים יותר מאשר מכניסים? בדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על החזרי מס בגין הפסדים בהכנסות.

החזר מס הפסדים יש רק דרך אחת לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק

כשמדברים על שכירים סכום המס קבוע מראש, מאידך גיסא שמדברים על עסקים הדברים משתנים והופכים מורכבים יותר בפרט שההכנסה משתנה אף היא בכל חודש וחודשו. ברוב המקרים כשמחשבים את המס לוקחים את ההוצאות ומקזזים אותן ומשם אמור להיגזר גם המס כאמור, הכנסות בניכוי הוצאות.

לצורך העניין כשמדברים על ניכוי הוצאות מדברים על הוצאות מוכרות אבל בין היתר מדברים גם על מצבים שבהם עסק יכול להיחשב כפטור בעקבות נקודות זיכוי לאנשים מסוימים לרבות קיזוזים כספיים שלא בוצעו ויכולים בהחלט להפחית משמעותית את המס. איך יודעים מה לעשות עם זה? כל מה שאתם צריכים זה יועצים מוסמכים שיבדקו לכם בזמן אמת עם המסמכים הנכונים את כל מה שאתם דורשים מפקיד שומת המס.

האם אפשר לקבל החזרים בגין שנים שעברו?

מימוש של החזרי מס ובפרט החזר מס הפסד הכנסות יכול להתקבל עד שש שנים אחורה כך שאם בשנתיים האחרונות לא בדקתם את מצבכם ייתכן מאוד ותהיו זכאים להחזר עליו אתם מדברים.

כאמור, אפשר להגיש את הבקשה בצורה רטרואקטיבית עד שש שנים לאחור בדיוק כמו כל בקשה אחרת ועד המועד שבו חל ההפסד עצמו.

בסיכום דבר, לא משנה כמה ניסיון יש לכם וכמה אתם מבינים בתחום הפיננסי, כשמדברים על עולם המס מדברים על משהו שמצריך ידע ספציפי במיוחד ולעיתים זה אפילו יכול להכריע עבורכם את הכף לטובה או רעה. לכן, בבואכם לדרוש עלויות בגין החזרי מס בשל הפסדים וודאו כי אתם מגיעים עם אדם בעל ניסיון מטעם ייעוץ נכון במטרה לקבל את מה שמגיע וחלילה לא לשלם את מה שאתם לא צריכים בנוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
דילוג לתוכן